TARİHÇEMİZ:  
 

Desen çikolata, sektörde deneyimli ve yenilikçi ekibi ile 2018 yılında 1200 m2’lik alanda İzmir/Bornova'da faaliyet göstermeye başlamıştır. Çok kısa sürede çeşit ve kapasitesini arttırarak Türkiye geneli en çok tercih edilen markalar arasında yerini almıştır. 

Firmamız draje çikolata üretimi ile başladığı serüvenine 2020 yılı itibari ile lokum üretimini de eklemiş ve kendi kalitesini oluşturmak için  teknolojiyi ve yenilikleri yerinde takip ederek çok yeni kurulmuş olmasına rağmen bugün ülkemizde ve dünyada en çok çeşit ve farklı lezzetlerde draje , specıal çikolata, kremalar ve lokum üreten firmalardan biri olup konusunda lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 
 
Frimamız AR-Ge ye önem vermekte olup Ülkemizde yeni çeşitleri ve lezzetleri kazandırmak için çalışmalar yapmaktadır. 
Firmamız kurulduğu günden bu yana hijyen ve HACCP kurallarına ve gıda kodeksine uygun üretim yapmaya özen göstermektedir. 

 

ÜRÜN GRUBU VE KAPSAM 
 

Bornova -İzmir'de bulunan ve toplam kullanım alanı 1200 metrekare olan üretim tesisimiz kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemi çerçevesinde hammadde kabulden sevkiyata kadar olan tüm aşamaları kapsamaktadır. Hariç tutulan bir süreç yoktur. Ürünlerimizin üretilmesi sırasında Dış Kaynaklı Süreç kullanılmamaktadır. 

Ürünlerimiz içinde kesinlikle domuz yağı ve kalıntıları ile kokolin yoktur.Yeni aldığımız helal sertifikası ile sizlere hijyenik ve kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. 

 

Uluslararası Belgelerimiz